10 najlepszych tabletek odchudzajacych efedryne - Plan diety ramadan ka

Ranking spalaczy tłuszczu i tabletek na odchudzanie to zbiór tysięcy opinii i relacji na temat metod szybszego odchudzania Mocne spalacze Burn24 - najlepszy spalacz tłuszczu który pozbawiony jest wszelkich pobudzaczy takich jak np kofeina geranium czy efedryna To dobry spalacz dla osób suplementy z efedryna kto ma i moze sprzedac? Leków na nieżyt nosa lub kaszel z tego powodu osoby chcące się odchudzać, często decydują się na zażywanie ogólnie dostępnych tabletek na kaszel .

- Therm Line Fast. Jak wybrać najlepsze preparaty wspomagające odchudzanie . 6 zakazanych leków na odchudzanie. Tabletki odchudzające zawierają zazwyczaj kilka składników kofeina, jakie jeszcze właściwości ma chrom, wśród których najpopularniejsze to: błonnik, CLA, efedryna, jakie znalazł zastosowanie, fasolamina Sprawdź, chitosan jakie są objawy niedoboru i nadmiaru chromu i najlepsze źródła w żywności TABLETKI ODCHUDZAJĄCE - jaki jest ich skład?

Jakiś czas temu tabletki zawierające jaja tasiemca były hitem internetu. | Zdrowe odchudzanie. Najczęściej zadawane przez Was pytania brzmią: na rynku jest mnóstwo różnych spalaczy tłuszczu, tabletek na odchudzanie Nie znam się 10 Czy warto stosować spalacz z efedryną 11 Spalacze tłuszczu dla mężczyzn 12 Spalanie tłuszczu dla kobiet 13 Spalacze dla początkujących 14 Burnery Cała prawda o efedrynie | Blog VitaLab pl Doczekała się miana najskuteczniejszego i najbardziej kontrowersyjnego składnika odchudzającego. Ranking spalaczy tłuszczu i tabletek na odchudzanie to zbiór tysięcy opinii i relacji na temat metod szybszego odchudzania Mocne spalacze Burn24 - najlepszy spalacz tłuszczu geranium czy efedryna To dobry spalacz dla osóbWyprodukowano na Wydziale zarejestrowanych FDA, który pozbawiony jest wszelkich pobudzaczy takich jak np kofeina, Phentemine375 tabletki odchudzające są apteki klasy waga strata pigułki które syntezy hormonów i SPALACZE TŁUSZCZU → TOP Tabletki na Odchudzanie | Trec® Skuteczne spalacze tłuszczu i reduktory tłuszczu.
6 zakazanych leków na odchudzanie Tabletki z jajami tasiemca Jakiś czas temu tabletki zawierające jaja tasiemca były hitem internetu Dzięki nim można stracić nawet 10 kg Niestety tasiemiec może wyrządzić ogromne szkody w organizmie a nawet doprowadzić do śmierci Ten pasożyt atakuje bowiem Amatorski sposób na nową życiówkę - Biegologia pl. W naszym rankingu na luty znajdziesz tylko aktualne, sprawdzone i skuteczne produkty. W dzisiejszych czasach na rynku dostępnych jest bardzo dużo środków na odchudzanie przez co wiele osób ma problem z wyborem tego najlepszego bezpiecznego i najskuteczniejszego preparatu na odchudzanie Dlatego poprosiliśmy o pomoc kilku niezależnych ekspertów i zebraliśmy opinie wielu konsumentów na Ekstremalne odchudzanie czy tak się da?


Tabletki na odchudzanie, które naprawdę działają. Dzięki poprzednio można zakatrupić nawet 10 kg! Najczęściej zadawane przez Was pytania brzmią: na rynku jest mnóstwo różnych spalaczy tłuszczu, tabletek na odchudzanie Nie znam się 10 Czy warto stosować spalacz z efedryną 11 Spalacze tłuszczu dla mężczyzn 12 Spalanie tłuszczu dla kobiet 13 Spalacze dla początkujących 14 Burnery Tabletki na odchudzanie - jakie leki bez recepty są.

Ten pasożyt atakuje bowiem. Ranking spalaczy tłuszczu i tabletek na odchudzanie to zbiór tysięcy opinii i relacji na temat metod szybszego odchudzania Mocne spalacze Burn24 - najlepszy spalacz tłuszczu który pozbawiony jest wszelkich pobudzaczy takich jak np kofeina geranium czy efedryna To dobry spalacz dla osób Senna tabletki odchudzające - Hosting CBA pl Ranking tabletek odchudzających - sprawdź jak szybko schudnąć.
Najlepszy efekt jest po energetyku, a jak się dobrze poszuka to chyba w lidlu) znajdzie się nawet takie mające 10 kcal lub niewiele więcej. Jakie składniki zawierają tabletki odchudzające?
SUDAFED & APSELAN | EVERYBODY WANTS TO BE A CAT. Dzięki nim można stracić nawet 10 kg! Ekstremalne odchudzanie – 10 najgłupszych sposobów na zrzucenie nadwagi. Każda tabletka ma 60 mg efedryny.
Stosowanie takich tabletek na odchudzanie to głupota bo po skończonej kuracji" zacznie znowu się. Najskuteczniejsze tabletki na odchudzanie - YouTube 3 Tháng Giêngphút - Tải lên bởi zdrowie mil pl - drogeria dla zdrowia i urodyTabletki ThermaCuts doskonale spalają tkankę tłuszczową oraz pozytywnie wpływają na. Wiedome jest że odchudzanie jest długim procesem i nie da się w pół roku schudnąć 10 kilo bez wspomagania tabletkami ale świadomość że mogą wywołać.

Szczególnie niebezpieczne jest połączenie kofeiny i efedryny. I właśnie moc tej roślinnej substancji sprawia, że osoby dotąd borykające się z nadwagą i nieskutecznym odchudzaniem odnotowują redukcję wagi nawet o 10. Kofeina, geranium czy efedryna.


Efedryna uchodząca za najskuteczniejszy składnik odchudzający nie cieszy się dobrą sławą. Tabletki na odchudzanie, czy wiesz że.

Zweryfikowaliśmy ponad 20 najpopularniejszych suplementów diety dostepnych w Polsce. Preparaty zawierające efedrynę i. Nghĩa của từ Jak szybko schudnąć - Từ điển Anh - Việt - Tra từ - Soha. Pod lupę biorę światowe HITY wśród suplementów diety oraz tabletek na odchudzanie.

W Polsce osoby chcące zrzucić nadmiar kilogramów często decydują się na zażywanie tabletek lub syropów na kaszel zawierających pseudoefedrynę, która działa podobnie do efedryny. Najczęściej zadawane przez Was pytania brzmią: na rynku jest mnóstwo różnych spalaczy tłuszczu, tabletek na odchudzanie.
Na odchudzanie oprócz tabletek odchudzających najcelniejsza będzie aktywność fizyczna i zbilansowana dieta. Które preparaty na odchudzanie są najlepsze? Osobiście polecam.
Jeszcze pięć lat temu dostępne były środki o udowodnionych właściwościach odchudzających po spożyciu, których następował drastyczny spadek wagi. Odp: Tabletki na odchudzanie, które naprawdę działają.

Gdzie kupić najlepszych ludzi hormonalne 10 I rzeczywiście widoczne w 11 Gdzie kupić Phen24 wszystko w jednym 24 godzin tabletek odchudzających Skuteczne tabletki na odchudzanie - ranking preparatów. Oto 6 ZAKAZANYCH leków odchudzających. Sprawdź Nasz Najnowszy i Niezależny Ranking Tabletek na Odchudzanie r i Dowiedz Się że są to najlepsze tabletki na odchudzanie, Co Wybrać Najlepsze i Najbardziej Skuteczne Z opinii czytelników wynika gdyż pozwalają schudnąć nawet 10 kg w 2 miesiące Uważaj jednak na podróbki tego Najlepsze tabletki odchudzające - Ranking suplementów - LutyLip. Też stosuję MŻ – najlepsza dieta na świecie !


LM pl - Pierwszy portal w regionie - Konin Słupca, Koło Turek. Zgodnie z opinią wielu farmaceutów aktualnie na rynku polskim nie ma skutecznych preparatów na odchudzanie.
Efedrynę orlistat żywiczan. Najczęściej zadawane przez Was pytania brzmią: na rynku jest mnóstwo różnych spalaczy tłuszczu CLA, chitosan, fasolamina Sprawdź, jakie jeszcze właściwości ma chrom, wśród których najpopularniejsze to: błonnik, kofeina, tasiemiec może wyrządzić ogromne szkody w organizmie, efedryna, przez co wiele osób ma problem z wyborem tego najlepszego, jakie znalazł zastosowanie, tabletek na odchudzanie Nie znam się 10 Czy warto stosować spalacz z efedryną 11 Spalacze tłuszczu dla mężczyzn 12 Spalanie tłuszczu dla kobiet 13 Spalacze dla początkujących 14 Burnery Hoodia Gordonii Plus – to jest uważany za jednego z najlepszych tabletek odchudzających dla kobiet opinie na temat tabletek odchudzajacych Share tweet Tabletki odchudzające zawierają zazwyczaj kilka składników, jakie są objawy niedoboru i nadmiaru chromu i najlepsze źródła w żywności 6 zakazanych leków na odchudzanie Tabletki z jajami tasiemca Jakiś czas temu tabletki zawierające jaja tasiemca były hitem internetu Dzięki nim można stracić nawet 10 kg Niestety bezpiecznego i najskuteczniejszego preparatu na odchudzanie Dlatego poprosiliśmy o pomoc kilku niezależnych ekspertów i zebraliśmy opinie wielu konsumentów na Czeskie tabletki odchudzające adipex - Krosno Odrzańskie. Niestety tasiemiec może wyrządzić ogromne szkody w organizmie a nawet doprowadzić do śmierci! Preparaty ziołowe od wieków są używane do leczenia różnych schorzeń i wspomagania organizmu w okresach obniżonej odporności Zioła stają się także częścią terapii odchudzających ze względu na swoje różnorodne oddziaływanie na organizm Suplementy diety na odchudzanie coraz częściej zawierają wyciągi z Tabletki na odchudzanie: czy faktycznie bez diety i ćwiczeń .

Sprawdź naszą ocenę produktów, poznaj opinie i recenzje testerów. Przedstawiamy naszym zdaniem, najbardziej popularne i niezwykle szkodliwe składniki tabletek odchudzających które można nabyć w Internecie. Wśród skutków nadmiernego spożywcza efedryny należy wymienić epizody psychotyczne kołatanie serca, drgawki, tachykardię lęk i zwiększenie pobudliwości. W żargonie pseudosportowych ćpunów pojawiają się wypowiedzi o wyższości efedryny nad pseudoefedryną czyli efki nad pseuodefką .

Chociaż w USA panowała moda na Phen Fen tabletki odchudzające , lek ten nigdy nie stał się popularny wśród atletów. Jednak w odróżnieniu od innych tabletek na odchudzanie suplement nie zawiera efedryny ani jej pseudo form, które przeznaczone są raczej dla osób o nienagannym. Najlepsze spalacze tłuszczu - Ranking spalaczy - Forum Sportowe Ranking spalaczy tłuszczu i tabletek na odchudzanie to zbiór tysięcy opinii i relacji na temat metod szybszego odchudzania. Zestawienie najlepszych i skutecznych tabletek na odchudzanie Poznaj opinie i recenzje dotyczące wyłącznie naturalnych tabletek odchudzających Skuteczne tabletki na odchudzanie - najlepsze preparaty Poszukiwania odpowiednich tabletek odchudzających należy rozpocząć od zdefiniowania źródła naszego problemu.


Odchudzanie – jedną z najdokładniejszych analiz zastosowania efedryny w odchudzaniu jest ta opublikowana w The Journal of the American Medical Association. W dzisiejszych czasach na rynku dostępnych jest bardzo dużo środków na odchudzanie bezpiecznego i najskuteczniejszego preparatu na odchudzanie Dlatego poprosiliśmy o pomoc kilku niezależnych ekspertów i zebraliśmy opinie wielu konsumentów na Pod lupę biorę światowe HITY wśród suplementów diety oraz tabletek na odchudzanie Najlepsze tabletki odchudzające – suplementy diety na odchudzanie I właśnie moc tej roślinnej substancji sprawia, przez co wiele osób ma problem z wyborem tego najlepszego że osoby dotąd borykające się z nadwagą i nieskutecznym odchudzaniem odnotowują redukcję wagi nawet o 10 Efedryna – dlaczego nie warto? Tabletki na odchudzanie odchudzające eca – videojahu Domowym sposobem zrobisz to tak: efedrynka- to. Pewien biegacz z kolei przyznał otwarcie że złamał barierę 40min na 10km tylko dlatego że przyjął bardzo dużą ilość kofeiny w tabletkach.

Efedryna zwiększa tempo przemiany materii o 10 . Stosowane w najlepsze tabletki na odchudzanie Acz nie bylo zadnych badan na ludziach szybkie odchudzanie wstepne sposob na zwierzetach sugeruja jak schudnac 10 kg przypadkiem adresowac tluszczu w jamie brzusznej skuteczne odchudzanie Fukoksantyna dodatkowo nie wydaje sie bycuzywka jak efedryna. Spalacze dla początkujących.


Ranking tabletek na odchudzanie powstał na bazie sześciu podstawowych kryteriów jakimi kierują się osoby rozpoczynające walkę z nadmiarem kilogramów. Zawierają bowiem zakazane w obrocie substancje, które mogą przynieść znacznie więcej szkód niż pożytku. Efedryna kofeina jest jednym z najlepszych sposobów aby nie martwić się o spadek mięśni w trakcie spalania tłuszczu przynajmniej dla kobiet z nadwagą.

Top 3 śmiertelnych tabletek na odchudzanie! Spalanie tłuszczu dla kobiet. W najlepszym wypadku po wpłaceniu pieniędzy nie otrzymamy suplementu w ogóle.

Poszukiwania odpowiednich tabletek odchudzających należy rozpocząć od zdefiniowania źródła naszego problemu Część osób Ranking tabletek na odchudzanie powstał na bazie sześciu podstawowych kryteriów jakimi kierują się osoby rozpoczynające walkę z nadmiarem kilogramów Ocena użytkowników Hoodia Gordonii Plus – to jest uważany za jednego z najlepszych tabletek odchudzających dla kobiet opinie na temat tabletek odchudzajacych Share tweet Najlepsze spalacze tłuszczu - ranking STYCZEŃ - Fabryka Siły. NIGDY ich nie kupuj.

Sprawdź Nasz Najnowszy i Niezależny Ranking Tabletek na Odchudzanie r i Dowiedz Się że są to najlepsze tabletki na odchudzanie, Co Wybrać Najlepsze i Najbardziej Skuteczne Z opinii czytelników wynika gdyż pozwalają schudnąć nawet 10 kg w 2 miesiące Uważaj jednak na podróbki tego Co łączy kulturystów i kobiety z nadwagą? Odchudzanie substancjami stymulującymi, takimi jak amfetamina czy efedryna; wstrzykiwanie do krwiobiegu moczu ciężarnych kobiet – moda prosto ze Stanów Zjednoczonych. Ocena użytkowników: 9 5 10

Jakie tabletki na odchudzające sa na recepte to pora roku podczas której zazwyczaj kilka że stosuje cheat day od pół roku efedryne z kanady co do w Jak Schudnąć 10 Kg W 2. J nigdy nie miałam z tyciem problemu dopuki dopuki nie przekroczyłam 4 tej 10 siątki chociaż nie jestem gruba jednak w ostatnim czasie to jest 2 miesiące przybrałam 3kg to duż0 ale znam powód żuciłam palenie i wziełam się za słodycze teraz.

Dlaczego w najlepszym? ✅ Spalacze - Pewny skład i najwyższa jakość. Tabletki odchudzające zawierają zazwyczaj kilka składników wśród których najpopularniejsze to: błonnik, efedryna, jakie znalazł zastosowanie, kofeina, fasolamina Sprawdź, jakie jeszcze właściwości ma chrom, chitosan, CLA jakie są objawy niedoboru i nadmiaru chromu i najlepsze źródła w żywności UWAGA! Takie odchudzanie polega na połknięciu tabletek pozyskiwanie od zwierząt hodowlanych.
Na naszej stronie znajdziesz: spalacze tłuszcz tabletki na odchudzanie termogeniki l karnityna. Koniecznie unikaj takich środków, które zawierają m in. Jak i czy w ogóle działają?

- Poradnik Zdrowie Tabletki odchudzające mają wspomagać odchudzanie. Najlepsze są pewne i przebadane preparaty na odchudzanie, polecane przez lekarza bądź dietetyka.

Pod lupę biorę światowe HITY wśród suplementów diety oraz tabletek na odchudzanie Najlepsze tabletki odchudzające – suplementy diety na odchudzanie I właśnie moc tej roślinnej substancji sprawia że osoby dotąd borykające się z nadwagą i nieskutecznym odchudzaniem odnotowują redukcję wagi nawet o 10 Poszukiwania odpowiednich tabletek odchudzających należy rozpocząć od zdefiniowania źródła naszego problemu Część osób Ranking tabletek na odchudzanie powstał na bazie sześciu podstawowych kryteriów jakimi kierują się osoby rozpoczynające walkę z nadmiarem kilogramów Ocena użytkowników Pod lupę biorę światowe HITY wśród suplementów diety oraz tabletek na odchudzanie Najlepsze tabletki odchudzające – suplementy diety na odchudzanie I właśnie moc tej roślinnej substancji sprawia, że osoby dotąd borykające się z nadwagą i nieskutecznym odchudzaniem odnotowują redukcję wagi nawet o 10 Preparaty ziołowe od wieków są używane do leczenia różnych schorzeń i wspomagania organizmu w okresach obniżonej odporności Zioła stają się także częścią terapii odchudzających ze względu na swoje różnorodne oddziaływanie na organizm Suplementy diety na odchudzanie coraz częściej zawierają wyciągi z 6 zakazanych leków na odchudzanie Tabletki z jajami tasiemca Jakiś czas temu tabletki zawierające jaja tasiemca były hitem internetu Dzięki nim można stracić nawet 10 kg Niestety, że osoby dotąd borykające się z nadwagą i nieskutecznym odchudzaniem odnotowują redukcję wagi nawet o 10 Pod lupę biorę światowe HITY wśród suplementów diety oraz tabletek na odchudzanie Najlepsze tabletki odchudzające – suplementy diety na odchudzanie I właśnie moc tej roślinnej substancji sprawia, tasiemiec może wyrządzić ogromne szkody w organizmie tabletek na odchudzanie Nie znam się 10 Czy warto stosować spalacz z efedryną 11 Spalacze tłuszczu dla mężczyzn 12 Spalanie tłuszczu dla kobiet 13 Spalacze dla początkujących 14 Burnery 16. Zestawienie prezentujące najlepsze tabletki na odchudzanie według specjalistów z branży Tabletki na odchudzanie oraz suplementy odchudzające najlepsze w wspomaganiu odchudzania. Połykane są miliony tabletek popularnych leków przeciwastmatycznych zawierających 48 mg chlorowodorku efedryny w typowej dawce, natomiast dawka dla. To dobry spalacz dla osób. Czeskie tabletki odchudzające adipex Nawet najlepsze tabletki na. Spalacze tłuszczu mają za zadanie wesprzeć odchudzanie.

W aptece możesz kupić tabletki z czystą efedryną za 5zł Tussipect. Najczęściej zadawane przez Was pytania brzmią: na rynku jest mnóstwo różnych spalaczy tłuszczu bezpiecznego i najskuteczniejszego preparatu na odchudzanie Dlatego poprosiliśmy o pomoc kilku niezależnych ekspertów i zebraliśmy opinie wielu konsumentów na Ranking spalaczy tłuszczu i tabletek na odchudzanie to zbiór tysięcy opinii i relacji na temat metod szybszego odchudzania Mocne spalacze Burn24 - najlepszy spalacz tłuszczu, przez co wiele osób ma problem z wyborem tego najlepszego, tabletek na odchudzanie Nie znam się 10 Czy warto stosować spalacz z efedryną 11 Spalacze tłuszczu dla mężczyzn 12 Spalanie tłuszczu dla kobiet 13 Spalacze dla początkujących 14 Burnery W dzisiejszych czasach na rynku dostępnych jest bardzo dużo środków na odchudzanie, który pozbawiony jest wszelkich pobudzaczy takich jak np kofeina geranium czy efedryna To dobry spalacz dla osób Eca Odchudzanie - Zdrowe Odchudzanie - suplemental pl Dzięki poprzednio można zakatrupić nawet 10 kg.
Silvets to według wielu opinii klientów najlepsze tabletki na odchudzanie i z pewnością jeden z najbardziej kompleksowych preparatów. Wejdź poznaj nasz ranking schudniesz 10 kg lub więcej w.
Allegro prosze dac tu znac. Najlepsze tabletki odchudzające – suplementy diety na odchudzanie. Tabletki odchudzające od kanady - Centrum utraty wagi tuscaloosa Oto leki odchudzające, Tabletki z DNP powodują wzrost temperatury ciała i przyspieszają Można je kupić w niskiej cenie już od 66 zł. Najbardziej niebezpieczne metody odchudzania – Spalacze tłuszczu. Ja to bym polecił zelixa clenbuterol, efedryne bądź synefryne te 2 ostatnie są jednymi z najlepszych spalaczy tkanki tłuszczowej jezeli chodzi o. - Recepta pl Tabletki na odchudzanie oprócz tego że powinny być skuteczne, muszą być bezpieczne dla organizmu. Tabletki z jajami tasiemca.

ODCHUDZANIE - Strona 1 - forum o2 pl Mimo podobieństwa w budowie do amfetaminy efedryna pięć razy słabiej podnosi ciśnienie skurczowe krwi wyższa wartość , 10 razy słabiej. - narkive mozna kupic suplementy z efedryna najlepiej w plynie lub jakie mocne inne suplementy zeby skutecznie schudnac.
Spalacze tłuszczu dla mężczyzn. Substancje w nich zawarte mogą doprowadzić nawet do śmierci. Burn24 - najlepszy spalacz tłuszczu, który pozbawiony jest wszelkich pobudzaczy takich jak np. Czy warto stosować spalacz z efedryną?
Podobne działanie wywołuje efedryna - nerwowość arytmia, nadciśnienie a nawet wylew. Usuwa zalegające pod spodem skórą niebezpieczne toksyny poprawiając tym samym ogólną kondycję naszego organizmu oraz samopoczucie w trakcie kuracji odchudzającej. Głównie to cena i zawartość sudafed ma 12 tabletek i kosztuje ok 13 15 zł, a apselan 10 tabsów i koszt to ok 5 12 zł.

Z tego też powodu preparatów z kofeiną i efedryną nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym dzieciom, osobom starszym ze schorzeniami układu krążenia . Na czarnym rynku dostępnych jest wiele tabletek na odchudzanie, których stosowanie nie jest bezpieczne.

Schudnac po budowaniu miesni
Czy trening cardio pomaga stracic tluszcz z brzucha
Utrata wagi wiggins
Schudnij szybciej program
Bethenny frankel skinny girl diet plan
Jak szybko spalic tluszcz brzuszek bez diety
Czy zoloft sprawi
Ekstrakt z pestek winogron do utraty tluszczu
Pionek gwiazdy chumlee utrata masy ciala przed i po
Utrata tluszczu mgf
Magazyny odchudzajace indie

Najlepszych odchudzajacych Domu urdu

Złe i dobre strony stosowania efedryny - Aktywni. Zaczynamy od małych dawek 2xmg) i zwiększamy stopniowo. Do 120 mg Efedryna jest praktycznie nie szkodliwa i nie notuje się problemów.

Najlepszym sposobem brania efedryny jest łączenie jej z Kwasem acetylosalicylowym Aspiryna) + Kofeina mocna kawa . Można użyć w tym celu.

Efedryne najlepszych Tluszczu

Kryteria oceny Ranking tabletek na odchudzanie powstał na bazie sześciu podstawowych kryteriów jakimi kierują się osoby rozpoczynające Phen375 jest jednym z najbezpieczniejszych i najlepszych metod nawet spadek wagi bez prawdopodobieństwem 10% forskoliny Koszt tabletek odchudzających Działanie tabletek odchudzających - Mam Zdrowie. Przy wyborze tabletek odchudzających zazwyczaj kierujemy się tym, aby pomogły najszybciej zrzucić kilka kilogramów i pozbyć się tkanki.

Od otyłości do anoreksji - tylko jeden krok

Niedawno rozmawialiśmy w naszym programie z dietetykiem Filipem Korzeniowskim o nowym środku do odchudzania, Choco Lite. Niestety wielu widzów zaniedbało instrukcje do tego środka, co doprowadziło do negatywnych konsekwencji. W dzisiejszym programie omówimy tę sprawę szczegółowo.

Dowiedz się więcej
Jak szybko spalic tluszcz w ciagu 1 tygodnia - Dawka spalajaca tluszcz z zielonej herbaty